Wirtualny spacer

Zdjęcia sferyczne wewnątrz

Wirtualny Spacer Warszawa Street View Trusted

SKUTECZNA I JEDNA Z NAJTAŃSZYCH FORM REKLAMY INTERNETOWEJ GOOGLE STREET VIEW

WYSOKIEJ JAKOŚCI WIRTUALNE SPACERY STWORZONE ZE ZDJĘĆ 360º I WYKONANE W
TECHNOLOGII GOOGLE STREET VIEW

Google Street View (Wirtualny spacer)

jest nową usługą firmy Google. Spacer umieszczony w Google Maps pozwala pokazać Twój lokal i to co oferujesz klientom w dowolnym momencie i dowolnym urządzeniu. Wycieczka jest widoczna w wynikach wyszukiwania, w wyszukiwarce Google na Mapach Google, profilu Google + na życzenie również na Twojej stronie czy nawet Facebooku przez 24 godziny – 7 dni w tygodniu. Zaprezentuj swoją firmę, obiekt , lokal, plener lub miejscowość w realistyczny, nieszablonowy sposób, spraw by klienci nie wychodząc z domu mogli zobaczyć Twoją firmę tak jak gdyby byli tam obecni. Zdjęcia panoramiczne są doskonałą metodą przedstawiania wnętrz czyli dokumentacji i dynamicznej prezentacji. Panoramy to interaktywne zdjęcia dające wrażenie przebywania wewnątrz sfotografowanej przestrzeni, powodując wrażenie rzeczywistego zwiedzania przestrzeni lub obiektu. Wirtualne wycieczka, którą zobaczy Twój potencjalny klient, to dla Ciebie większa liczba liczby zamówień i rezerwacji w Twojej restauracji czy lokalu. To większy prestiż dla firmy a przez to – przyciągnięcie większej liczby klientów w Twoim biznesie, salonie fryzjerskim, pizzerii, klubie, kwiaciarni czy też sklepie

WIRTUALNY SPACER NA TWOJEJ STRONIE WWW
Spacer wirtualny Google Street View Trusted można w bardzo łatwy sposób wkomponować w swoją
stronę internetową i samemu zadecydować z którego miejsca internauci zaczną swoja wirtualną podroż.
Gotowy do osadzenia na stronie www kod otrzymasz po zakończeniu realizacji wirtualnego spaceru.

POŁĄCZENIE ZE STREET VIEW

Zawsze gdy na ulicy przy Twojej firmie dostępne jest Google Street View, możemy podłączyć do niego Twój
spacer. Klienci wirtualnie zwiedzając Twoje miasto będą mogli zajrzeć także do Ciebie

NA SMARTPHONIE

Czy to w wynikach wyszukiwania, czy za pomocą aplikacji Google Maps zapewnisz sobie widoczność w Internecie, a przez to skuteczną reklamę również na smartfonie, w czasie gdy potencjalny klient będzie korzystał z gps.

wirtualny spacer mobilnie

NA TABLECIE

Dzięki Wirtualnemu spacerowi Street View Trusted, zapewniasz sobie maksymalną widoczność nie tylko na komuterach ale również na Tabletach i smartfonach, a Twoja reklama będzie skuteczna i dotrze do konkretnych odbiorców.

wirtualny spacer na komputerze

SKUTECZNA REKLAMA FIRMY STREET VIEW W MAPACH GOOGLE ZALETY:

1. Twój biznes zostanie wizualnie wyróżniony w wyszukiwarce.

Dzięki rozszerzonym wynikom wyszukiwania Google, na Mapach Google a także na nowych stronach Google+ Lokalnie. Klienci będą mogli wejść do środka Twojego lokalu i zwiedzić go tak jakby byli tam osobiście, używając dobrze znanego im interfejsu z usługi Google Street View.

2. Nie musisz posiadać własnej strony internetowej

Aby móc w pełni czerpać korzyści ze Zdjęć Firmowych Google, ale jeśli ją posiadasz to oczywiście z powodzeniem możesz umieścić wirtualną wycieczkę Google na swojej stronie lub profilu na Facebooku używając dostarczonego przez nas kodu HTML.

3. Skuteczna reklama internetowa i dodatkowa promocja Twojej firmy dzięki dodatkowym zdjęciom.

Sesja zdjęciowa oprócz wykonania wirtualnego spaceru obejmuje także wykonanie profesjonalnych, statycznych fotografii wybranych miejsc Twojej firmy (tzw. POI – Point of Interest), które będą wyświetlane na Twojej lokalnej stronie Google+ oraz w wynikach wyszukiwania Google. Zdjęcia i panoramy możesz wykorzystywać również we własnych materiałach promocyjnych, ulotkach czy stronie internetowej, dzięki czemu skuteczna reklama internetowa podniesie ranking w wyszukiwarce.

4. Dostęp do zdjęć Twojej firmy z poziomu wyszukiwarki Google

Do wnętrza Twojej firmy będzie można zajrzeć również z poziomu wyszukiwarki Google, ponieważ zdjęcia najlepszych miejsc oraz spacer zostanie opublikowany w wynikach wyszukiwania.

5. Każdy kto posiada dostęp do Internetu przed złożeniem Ci wizyty zobaczy Twoją firmę w wyszukiwarce.

Już zawsze każdy internauta, z dowolnego miejsca na ziemi, ze swojego komputera, tableta lub smartfona zobaczy wnętrze Twojej firmy, by przekonać się czy warto udać się tam osobiście.

6. Wycieczkę możesz umieścić na swojej stronie www jak i pokazać ją na Facebook-u.

Wirtualną wycieczkę możesz opublikować na Facebooku i firmowej stronie internetowej. Dla bardziej wymagających klientów tworzymy ulepszone widoki spaceru.

7. Twoja firma stanie się widoczna na Mapach Google.

Spacer wirtualny zostanie publikowany na mapach Google i połączony z usługą Street View pod aktualnym adresem siedziby Twojej firmy.

Nasze przykładowe realizacje

Wirtualny spacer 360

Promocja trwa do końca lutego

Pakiet Small

Pełne prawa autorskie
Materiał jakości HDR
do 15 Panoram Sferycznych
Wystarczy dla lokali
o powieżchni do 100m²

1200 zł

800 zł

Pakiet Standard

Pełne prawa autorskie
Materiał jakości HDR
Do 25 Panoram Sferycznych
Idealny dla lokali
z dodatkową przestrzenią

1600 zł

1000 zł

Pakiet Premium

Pełne prawa autorskie
Materiał jakości HDR
25+ Panoram Sferycznych
Polecany dla hoteli
i większych obiektów

75 zł

50 zł

*za każdą dodatkową Panoramę

W usłudze Street View Trusted, którą zamówisz w naszej firmie, czyli u Rekomendowanego Fotografa Google brak jest opłat hostingowych czy też innych dodatkowych kosztów.

Gwarantujemy najwyższą jakośc świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny!